Türkaylar İnşaat Malzemeleri San. Tic. İthalat İhracat Ltd. Şti.
+90 312 354 82 55
Üye Girişi Kayıt Ol   

TÜRKAYLAR İnşaat 1991’den günümüze kadar doğruluk,dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat malzemeleri sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır.

Özellikle inşaat malzemeleri sektöründe kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren ve güçlü pazarlama ağı sayesinde inşaat sektörünün aranılan firması olmuştur. Firmamız  kurulduğu günden bu yana müşterilerimize bütün ürün ve hizmetleri,kalite ve güvende etik değerlerden ödün vermeden,her seferinde beklentileri aşarak sunmaktadır.

Şirketimiz müşteri ve çalışanlarına artı değer sağlayan,ürün ve hizmetlerle geniş kitlelere erişen,toplumsal sorumluluğunun bilincinde,değerlerine sadık,güvenirliliğini,kalite yönetimini,yaygın hizmet ağı ile ürün çeşitliliğinde öncü uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilk akla gelen ve tercih edilen global bir işletme olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Türkiye’de inşaat sektörüne yön veren birçok üretici firmanın distribütörlüğünü yapan TÜRKAYLAR İnşaat,bu firmalar ile inşaat malzemeleri sektöründe çok büyük işlere imza atmıştır.

Günümüze kadar pekçok yaptığı işte kalite ve güven oluşturan bir firma olduğunu kanıtlamıştır.TÜRKAYLAR İnşaat olarak;müşteri odaklılık,karşılıklı saygı,şeffaflık,güven,adalet,sorumluluk bilinci,rekabetçilik ve en önemlisi koşulsuz müşteri memnuniyeti gibi değerlerimizle ve bu değerler doğrultusunda hizmetlerimize her geçen gün değer katarak yürüyüşümüze emin adımlarla devam etmekteyiz.


Hakkımızda

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tüm Kategoriler
  ALIŞ SATIŞ
DOLAR 8.8469 TL. 8.8628 TL.
EURO 10.2484 TL. 10.2669 TL.
Ziyaretçi Sayıları
Online : 7
Bugün : 317
Toplam : 1110827
Comodo SSL